Nový ruční RTG spektrometr SPECTRO xSORT

Nový ruční rtg spektrometr SPECTRO xSORT je vhodný pro průběžnou, provozně odolnou  analýzu chemického složení materiálu, třídění šrotu a vstupního materiálu, stanovení RoHS a environmentálních aplikací.

SPECTRO xSORT využívá pro buzení zkoušeného materiálu pomocí RTG záření a detektor pokrokové součásti. Spojuje zkušenosti s analýzou materiálu přímo na místě s požadavky na výsledky měření v laboratorní kvalitě.

Umí stanovit chemický obsah až 46 chemických prvků v 16 kovových matricích během 2 sekund. Při analýze lehkých prvků (např. Al, Si nebo Mg)  za 7 sekund. Je navržen pro každodenní rutinu. Analyzátor je perfektně vyvážen a proto umožňuje komfortní provoz. Má velký, dobře čitelný, dotykový displej s vysokým rozlišením a obládací tlačítka pro práci v rukavicích. Volitelně je vybavem GPS a dvěma kamerama (pro zaměření pozice a pro zachycení náhledu analyzovaného vzorku s možností načtení čárových nebo QR kódů. Součástí je široké příslušenství v čele s dokovací stanici nebo měřící komorou, s kterou se přístroj promění ve stacionární spektrometr.

Demonstrační video:

 

 

Ke stažení

(c) 2011 - 2024 Copyright SPECTRO CS, s.r.o.