Komplexní řešení pro rychlou spektrální analýzu

FLUXANA - vše pro XRF - Refer. a spotř. materiály, tavičky, lisy

FLUXANA 

Spolupracujeme s firmou FLUXANA, která se stává stále důležitějším – a to nejen naším – obchodním partnerem pro dodávky spotřebního materiálu a standardů zejména pro rentgenovou analýzu a kterou výhradně zastupujeme v České a Slovenské republice.

Její pracovníci vyšli z řad pracovníků firmy SPECTRO AI, Kleve, SRN a s problematikou rentgenové analýzy jsou velmi dobře obeznámeni a mají bohaté zkušenosti.

Na internetových stránkách společnosti FLUXANA si můžete sami vybrat to, co potřebujete, a my Vám to ochotně a rychle dodáme. A nejen to! Pokud máte problém s nějakou aplikací (potřebujete-li např. poradit, jak nejlépe vypracovat analytický postup tavících metod pro přípravu vzorku), jste na správné adrese.

TECHNIKY TAVENÍ - PLYNOVÉ TAVIČKY

vitriox_gas_6_sensoren_berwachung

 Instruktážní video ZDE

TECHNIKY TAVENÍ - ELEKTRICKÉ TAVIČKY

vitriox_e_neu_1_station_blau

TECHNIKY LISOVÁNÍ

TECHNIKY  ANALÝZY KAPALIN

BOXY A ÚLOŽIŠTĚ PRO VZORKY

REFERENČNÍ MATERIÁLY

Níže jsou rovněž uvedeny další katalogy:


Více na www.fluxana.com

Kategorie

Aplikace

  • Analýza chemického složení kapalných materiálů, Analýza chemického složení kovových i nekovových materiálů, Analýza chemického složení kovových materiálů, Analýza chemického složení pevných, sypkých i kapalných materiálů, Analýza kovových materiálů v olejích a palivech, Analýza RoHS a WEEE

Odvětví

  • Chemický průmysl, Environmentální průmysl, Farmaceutický průmysl, Petrochemický průmysl, Potravinářský průmysl, Vojenský průmysl, Výzkum a vývoj

Výrobce

  • Fluxana